Všeobecné dodací a obchodní podmínky

Technický popis

Uplatnění práva z vadného plnění

Dodávka a montáž dle cenové kalkulace – zpracujeme orientační kalkulaci t.j. materiál, montáž, doprava, revize vč. DPH. Podrobný materiálový rozpis doložíme na základě závazné objednávky. Nelze již nadále být v pozici vypracovávání kalkulací pro jiného dodavatele, kterého si pak zákazník vybere. Naše firma tím ztrácí drahocenný čas.
Před vložkováním komínu doporučujeme konzultace s odborníkem, která Vám pomůže vyjasnit si představu o postupu vložkování komínu a finální podobě. Doporučujeme zahájit konzultaci před započetím stavby nebo hned v začátcích výstavby. Nabízíme Vám zpoplatněnou službu Technické konzultace-spalinové cesty.

Požádejte si o orientační kalkulaci

Odpovíme do tří pracovních dní. Pole s hvězdičkou() jsou povinná.
Pro zpracování Vaší objednávky jsme povinni  získat od Vás tzv Souhlas se zpracováním osobních dat.
Prohlášení naší firmy ke způsobu zpracování osobních dat najdete zde
Po přijetí Vaší objednávky Vám zpětně zašleme potvrzovací e-mail,abychom si ověřili zda objednávka skutečně došla od Vás.
Pokud máte objednávek více,zadávejte je postupně. V pravém dolním rohu stránky  máte hlášku ” Spravovat souhlas s cookies”. Stiskněte tlačítko “Přijmout” . Vyplňte všechny pole formuláře. Zatrhněte zatrhávací políčko “Nejsem robot”- recaptcha. V poli Nahrát soubor můžete postupně vložit soubory word,PDF,obrázky a podobně. Po úspěšném odeslání tlačítkem Odeslat se Vám objeví na stránce hlášení o úspěšném odeslání a že se Vám v nejbližší době ozveme.. Pro zadání nové objednávky stiskněte na klávesnici F5.
Děkujeme,že používáte náš systém
Tým DAMING

 

OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ VLOŽKOVÁNÍ KOMÍNŮ